You are currently viewing Delegowanie obowiązków wirtualnej asystentce

Delegowanie obowiązków wirtualnej asystentce

Co można zyskać dzięki, delegowaniu obowiązków?

Delegowanie obowiązków to skuteczny sposób na zwiększenie efektywności swojego zespołu. Coraz więcej osób fizycznych, przedsiębiorców, managerów, etc. korzysta z tego typu przywileju, bo tak to przecież możemy nazwać, prawda? Jest to przywilej, dzięki, któremu możesz zyskać więcej swobody, czasu wolnego, więcej przestrzeni wokół siebie. Możesz postawić na rozwój własnej firmy, wiedząc, że gdzieś za monitorem, ktoś (WA) pracuje za Ciebie – dla Ciebie, dając z siebie 100%.

Czy wirtualna znajomość jest gorsza?

Często jednak słychać jeszcze, że ludzie obawiają się przydzielania obowiązków osobom, których tak naprawdę nie znają, jest to tylko znajomość tzw. wirtualna, online, ale czy wirtualna znaczy gorsza? Wychodzi przeświadczenie, że to, co robię, robię najlepiej, nikt nie jest w stanie zrobić tego lepiej ode mnie, jestem „Zosią samosią” i sam sobie poradzę. Jasne, masz rację, jeśli tak myślisz, ale tok swojego myślenia, swoje oczekiwania jak i obawy, możesz przekazać Wirtualnej Asystentce. Delegujesz, oczekujesz, wymagasz a WA stara się dopasować do Twoich potrzeb, po to jest, by sprostać Twoim oczekiwaniom, by zrobić coś tak, jakbyś tego chciał.

Jeśli odczuwasz trudności w delegowaniu zadań Wirtualnej Asystentce lub Freelancerce, serdecznie zapraszam na moje szkolenie, które pomoże Ci lepiej zrozumieć, jak skutecznie i efektywnie współpracować, przekazując obowiązki.

delegowanie obowiązków

Wirtualna Asysta to zawód nieustannego uczenia się.

Branża wirtualnych asystentek jest dość wymagająca i ostatnimi czasy bardzo obszerna, coraz więcej wymaga się od asystentek, przez co i dzięki czemu nieustannie się szkolimy, uczymy nowych rzeczy, stawiamy sobie coraz wyżej poprzeczkę po to, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Wiadomo, że nikt nie jest idealny, ale też nikt nie jest niezastąpiony, więc nie bój się zaryzykować, chociaż, czy podjęcie współpracy z WA można podpiąć pod ryzyko? Nieee, chyba nie, więc może inaczej, zdobądź się na odwagę i oddeleguj zadania, na które nie masz czasu, w dobre ręce. Zdecydowanie “odwaga” dużo lepiej tu pasuje 😊

Zapraszam i zachęcam do współpracy.

dorota mroczek buycoffee wirtualna asystentka mentor szkolenie wirtualna asysta praca zdalna praca dla mam praca dodatkowa

Dodaj komentarz