You are currently viewing Darmowe grafiki na Black Friday -specjalnie dla Ciebie :)

Darmowe grafiki na Black Friday -specjalnie dla Ciebie :)

27.11.2020 r. będzie Black Friday. Wiele firm w ten dzień, jak i weekend stosuje spore obniżki by “przyciągnąć” klientów. Czasem jest to spory rabat, innym razem jakiś gratis do zamówienia bądź darmowa wysyłka.

Wychodząc naprzeciw zabieganym przedsiębiorcom, przygotowałam na ten okres 10 grafik. Mam dla Ciebie 5. Sama wybierz, które chcesz, zestaw nr 1 czy zestaw nr 2.

Grafiki są do pobrania w Canvie. Jeżeli nie masz tam konta, wystarczy założyć, zalogujesz się np. mailem, kontem Google czy przez FB.

Następnie możesz albo pobrać grafiki na swój dysk, klikając”pobierz”, albo możesz je edytować według uznania. Np. zmieniając kolory, na kolory Twojej marki, czcionki czy samą treść. Na przykład nie 70 rabatu z 50%.

Jest też 3 opcja. Jeżeli potrzebujesz inne grafiki na Black Friday np. na IG, LI, cover foto czy do reklamy – zgłoś się do mnie, zaoszczędź swój ⌚czas dzięki mojemu wsparciu w edycji i personalizacji zestawu specjalnie dla Ciebie. Tylko śpiesz się – zostało mało czasu.

Osobiście powiem Ci, że te grafiki możesz też wykorzystać do innego celu. Wystarczy tylko zmienić treść.

Tak więc masz 5 grafik, zaoszczędzone jakieś 200 zł.

Co musisz zrobić ?

Pod postem na moim Fanpage skomentować, który zestaw wybierasz. Ja w ciągu 24 godzin wyślę Ci link do wybranego zestawu 🙂

Proste ? Pewnie !

dorota mroczek buycoffee wirtualna asystentka mentor szkolenie wirtualna asysta praca zdalna praca dla mam praca dodatkowa

Dodaj komentarz