You are currently viewing „Jaki kurs na wirtualną asystentkę polecasz?” A może zamiast/po kursie “mentoring” ?

„Jaki kurs na wirtualną asystentkę polecasz?” A może zamiast/po kursie “mentoring” ?

Dość często słyszę/czytam pytanie „Jaki kurs na wirtualną asystentkę polecasz?”. 🤔

Nie odpowiem Ci na nie.

Jakie kursy ukończyłam, można przeczytać na mojej stronie www. Są tam też dyplomy.

Nie polecam ani nie odradzam żadnego kursu.

Dlaczego?

👉 Bo każdy z nas jest inny. Każdy potrzebuje/oczekuje czegoś innego. Każdy jest z innym zasobem wiedzy, doświadczenia. 

👉 Na rynku jest coraz więcej kursów na WA. 1,5 roku temu jak szukałam, to było kilka. Teraz jest już więcej. Doświadczone WA prowadzą swoje kursy. Jest w czym wybierać. 

❗ Więc nie mogę polecać kursów, których nie ukończyłam. Nie mogę i nie powinnam się na ich temat wypowiadać. ❗

Jakie kursy dla wirtualnej asystentki ukończyłam?

➡ Pierwszy – mini kurs, który ukończyłam, był dla mnie, osoby, która pracowała 15 lat w ubezpieczeniach tylko “liźnieciem tematu” wirtualnej asysty. Nie odważyłabym się świadczyć usług WA, bo uważałam, że mało umiem.

 Dla kogoś innego może być wystarczający, by zacząć – każdy z nas jest inny. Plusem była grupa na FB, spotkania live co tydzień, gdzie mogłyśmy zadawać pytania mentorce. 

➡ Drugi – ten z Future Collars (8 tygodniowy) był prowadzony przez inne mentorki niż są aktualnie na kursie, więc nie mogę się wypowiedzieć czy w obecnej chwili jest na tym samym poziomie kiedy ja kończyłam.

To co dało mi “kopa” to mentoring – dlaczego jest ważny dla wirtualnej asystentki ?

Kursy dały mi wiedzę „techniczną”, wiedzę o branży WA, współpracy z klientami, social mediach, ale i tak zrobiłam dodatkowe szkolenia np. z WordPress czy MailerLite. To, co pomogło mi na starcie najbardziej to mentoring. 

📣 Kupiłam 10 godzin mentoringu (a teoretycznie wyszło tego więcej ;)), początkowo spotykałyśmy się co tydzień, później co 2 tygodnie. 

📣 Ela Nieradko, bo o niej mowa, pomagała mi przy pozyskiwaniu pierwszych klientów, kontakcie z klientem. 

Konsultowałam z Nią problemy, komunikację moją z klientami, ale także moją asertywność, czy stawki, ofertę. 

📣 Prawda jest taka, że już na samym początku, rzuciła mnie na głęboką wodę, proponując współpracę z klientką, a ja się zgodziłam. To była dla mnie cenna lekcja. Musiałam się dużo nauczyć, w krótkim czasie, pracując pod presją czasu, mając dziecko przy boku. Nie było łatwo. 

Myślę, że dzięki mojej ciężkiej pracy, ambicji, mentoringowi, jestem tu gdzie jestem, w tak krótkim czasie.

Można robić kursy, szkolenia, być samoukiem, ale uważam, że dobrze mieć swojego mentora, który pomoże Ci w Twoim biznesie.

Ostatnio miałam za zadanie znaleźć dla mojego klienta coacha/mentora. Zauważyłam, że sporo przedsiębiorców korzysta z mentoringu czy usług stratega biznesu.

Kto nie idzie do przodu, ten się cofa

Jeżeli szukasz mentorki, która wprowadzi Cię w świat wirtualnej asysty – jestem 🙂

Zapraszam na mentoring:

W trakcie 8 spotkań indywidualnych, które możemy odbyć 2 razy lub raz w tygodniu, omówimy programy, które pomogą Ci w pracy, sposób współpracy z klientami, jak przygotować i przedstawić ofertę oraz jak znaleźć pierwszych klientów. Oprócz tego, otrzymasz moje szkolenie techniczne z programów, szkolenie LinkedIn, e-book i workbook, a także gotowy szablon oferty.

Wszystkie spotkania odbywają się na Zoom, a każde trwa maksymalnie 60 minut. Będę Cię wspierać i dzielić się ze sobą swoim doświadczeniem, abyś mogła osiągnąć swoje cele i rozwijać swoją markę jako wirtualna asystentka. Zaufaj mi, że wspólnie damy radę!

Zaufaj mi! Zdałam też egzamin na mentora w IMOK i wiem, jak prowadzić osobę w procesie mentoringowym (sama od ponad 2 lata korzystam z usług mentora).

To może być najlepsza inwestycja, która pomoże Ci zaoszczędzić już na starcie! 

Jestem przekonana, że razem uda nam się znaleźć odpowiednią ścieżkę dla Twojego biznesu. W ramach mojego mentorigu oferuję Ci 8 spotkań indywidualnych — możesz wybrać, czy chcesz spotykać się ze mną raz, czy dwa razy w tygodniu. Na każdym z nich skupiamy się na Twoich potrzebach i staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

W trakcie naszych spotkań pomogę Ci odkryć Twoje mocne strony i uporządkujemy Twoją wiedzę i doświadczenie. Razem stworzymy ofertę i pomogę Ci zaprezentować się potencjalnym klientom. Wspólnie przeanalizujemy programy, które warto poznać — Asana, Trello, Toggletrack, Mailerlite i Canvę.

Dowiesz się, jak możesz rozliczać się z klientem i jakie są aktualne stawki. Będziesz mieć pewność w realizacji założonych celów i aktywnie będziesz rozwijała swoją markę i projekty.

A to nie wszystko! Oprócz spotkań otrzymasz ode mnie także pakiet bonusów:  szkolenie techniczne z programów, szkolenie LinkedIn, e-book i workbook, a także gotowy szablon oferty. Na zakończenie naszej współpracy przeprowadzimy test wiedzy i omówimy wyniki, abyś była jeszcze bardziej pewna swoich umiejętności.

Chcę, aby Twoja współpraca ze mną była przyjemnością, dlatego spotykamy się na Zoom, a każde spotkanie trwa maksymalnie 60 minut. Koszt mentoringu to 2999 złotych.

Jeśli czujesz, że moja oferta jest dla Ciebie, to zapraszam do kontaktu. Razem osiągniemy sukces Twojego biznesu w internecie!

Podsumowując, co otrzymujesz:

  • 8 spotkań (spotykamy się nie rzadziej niż 1 -2 razy w tygodniu dlatego proces mentoringu trwa maksymalnie 2 miesiące) online, na zoom (na Twoją prośbę mogą być nagrywane) – każde spotkanie trwa maksymalnie 60 minut.
  • Bonusy: szkolenie techniczne z programówszkolenie LinkedIne-book i workbook, a także gotowy szablon oferty. Łączna wartość bonusów to: 564 zł!
  • Omówimy: podstawowe zagadnienia związane z pracą wirtualnej asystentki, programy, platformę LinkedIn , dowiesz się jak budować swoją markę osobistą, by klienci Cię zauważali.
  • Omówimy narzędzia niezbędne w pracy wirtualnej asystentki. Narzędzia te ułatwiają Ci między innymi zarządzanie projektami, organizację, komunikację i rozliczenia z klientami, pracę w Social Mediach, tworzenie grafik na potrzeby klientów, tworzenie newsletterów i landing page (MailerLite, Asana, Trello, Toggl, Creator Studio & Business Suite, Canva, Dokumenty Google).
  • Przygotujemy Cię do wyszukiwania ofert współpracy, przygotujemy ofertę, a także będziesz mieć możliwość zobaczenia jak wygląda rozmowa o współpracę.
  • Będziemy pracowały na Asanie – programie do zarządzania projektami, dlatego poznasz go od postaw, na żywo i dzięki temu będziesz przygotowana do współpracy z klientem.

Masz pytania? Napisz: kontakt@dorotamroczek.pl

Lub umów się na darmową konsultację przed zakupem. Uwaga! Tylko zdecydowane osoby. Szanujmy swój czas.

https://bit.ly/wstępna-konsultacja-na-mentoring

dorota mroczek buycoffee wirtualna asystentka mentor szkolenie wirtualna asysta praca zdalna praca dla mam praca dodatkowa

Dodaj komentarz