You are currently viewing Dlaczego napisałam e-book o tym, jak zostałam Wirtualną Asystentką?

Dlaczego napisałam e-book o tym, jak zostałam Wirtualną Asystentką?


Tak! Zrobiłam to! Zrealizowałam mój pomysł, który był jednocześnie marzeniem.

Co mnie skłoniło do napisania e-booka?

Od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie, aby podzielić się z Wami historią o tym, jak zostałam Wirtualną Asystentką. Dlaczego? Bo wiem, że wiele wśród Was zastanawia się nad swoją przyszłością. Jesteście w takim punkcie swojego życia, że nie wiecie co dalej. Może któraś z Was, podobnie jak ja wtedy, straciła właśnie pracę i zastanawia się co teraz. Po głowie krążą setki pytań. Przecież nie znajdę pracy w tak trudnych czasach. Mam dziecko, i wolałabym pracować zdalnie. Do tej pory traciłam zbyt dużo cennego czasu na dojazdy – nie chcę dłużej tak żyć! Wolę ten czas spędzić z rodziną, albo realizując swoje pasje.


I wiesz co? Dobrze, że zadajesz sobie te pytania. Super, że nachodzą Cię wątpliwości! Bo to pierwszy krok do zmian.

Pierwszy krok na drodze budowania biznesu jako Wirtualna Asystentka

Ja, kiedy byłam w podobnej sytuacji, szukałam informacji w sieci: jak zacząć pracę zdalnie, jak zostać Wirtualną Asystentką, jak się przekonać, czy ta praca jest dla mnie. Niestety nie znalazłam na nie jednoznacznej odpowiedzi. Dlatego wzięłam sprawy w swoje ręce i postanowiłam, że zbuduję biznes online na własnych warunkach. Metodą prób i błędów zdobywałam wiedzę, szukałam pierwszych klientów i zleceń. Czy było łatwo? Nie. Czy w takim razie było warto? Zdecydowanie TAK!

Jak zostałam Wszechogarniaczką biznesu online EBOOK

Dzielę się moją wiedzą na temat budowania biznesu online

Dlatego dzisiaj postanowiłam podzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, które wypracowałam na przestrzeni wielu miesięcy ciężkiej pracy. Z perspektywy czasu wiem, że wiele rzeczy mogłabym zrobić szybciej, lepiej, mniej boleśnie. Ale wtedy, kiedy stawiałam pierwsze kroki, nikt mi o tym nie powiedział. Nikt nie ostrzegł mnie o błędach, które bardzo łatwo popełnić na początku drogi budowania biznesu online.

Mój E-book „Jak zostałam Wszechogarniaczką biznesu online”

Dzisiaj, jako kobieta sukcesu i zrealizowana bizneswoman chcę dzielić się swoją wiedzą. Dlatego powstał E-BOOK „Jak zostałam Wszechogarniaczką biznesu online”. Opowiadam w nim moją historię jak w dwa lata z etatowego pracownika stałam się Wszechogarniaczką biznesu online! Pokazuję Ci, że zbudowanie rozpoznawalnej marki w tak krótkim czasie jest możliwe.

Jak zostałam Wszechogarniaczką biznesu online EBOOK

W E-booku podaję konkretne rozwiązania bez żadnej ściemy. To, co u mnie się sprawdziło, zadziała także u Ciebie. Bez skrępowania mówię o najczęstszych błędach popełnianych przez początkujące Wirtualne Asystentki. A warto o nich wiedzieć i unikać ich jak ognia, bo zaoszczędzisz wiele nerwów, czasu i pieniędzy, które będziesz mogła zainwestować w swój rozwój!

Dzielę się także moimi sposobami na budowanie rozpoznawalnego miejsca w sieci tak, abyś szybko i skutecznie znalazła pierwszych klientów. To jest możliwe, musisz tylko wiedzieć jak się do tego zabrać.
Obalam mity i walę prawdę prosto z mostu. Taka jestem! Dlatego możesz być pewna, że po przeczytaniu mojego E-booka poczujesz się silna, odważna i gotowa do działania

Ale E-book to jeszcze nie wszystko. Wraz z nim oddaję w Twoje ręce Workbook, czyli praktyczny zeszyt ćwiczeń.

Dzięki niemu uporządkujesz wiedzę, przeanalizujesz swoje zasoby i wyciągniesz trafne wnioski. Nakreślisz swoją drogę rozwoju, zbudujesz optymalną strategię działania. A to wszystko pozwoli Ci stworzyć dochodowy biznes jako Wirtualna Asystentka. 

Zacznij budować swój biznes online już dzisiaj

Rynek pracy wśród Wirtualnych Asystentek zmienia się dynamicznie tak, jak w ostatnich latach zmienił się świat. Każda z Was znajdzie w nim swoje miejsce. Niszę, w której chce działać.
Dzisiaj biznes przenosi się do świata online.

Zapotrzebowanie na Wirtualne Asystentki rośnie i będzie rosło, bo przedsiębiorcy są bardziej świadomi, że ich czas to towar deficytowy. Dojrzeli do tego, by delegować zadania, które zabierają im to, co najcenniejsze – czas. Wirtualna Asystentka jest nieocenionym wsparciem dla biznesu.

To jest ten czas. To jest Twój czas.

Zapraszam do sklepu – zapoznaj się z moimi produktami.

dorota mroczek buycoffee wirtualna asystentka mentor szkolenie wirtualna asysta praca zdalna praca dla mam praca dodatkowa

Dodaj komentarz