You are currently viewing Kurs Wirtualna Asystentka – podstawy & szkolenie techniczne z narzędzi, programów

Kurs Wirtualna Asystentka – podstawy & szkolenie techniczne z narzędzi, programów

Chcesz zostać wirtualną asystentką? Zobacz mój kurs z programów dla wirtualnych asystentek.

Kurs, który prowadzi za rękę przez takie programy jak: Trello, Asana, Canva, Toggl, ZOOM, Calendly, Creator Studio i Business Suite – najczęściej używanych, niezbędnych w pracy WA.

Kurs, który ma dodać Ci odwagi i odczarować technikalia.

Kurs z video-instruktażem, który od środka i obrazowo pokażę Ci, „co w trawie piszczy”.

Kurs, do którego masz nieograniczony czas, nie musisz od razu zarywać nocki. Wiem, że wszyscy mamy obecnie wiele innych spraw na głowie.

Ponad 6 godzin nagrania! 17 lekcji. 

Asana, Trello, Toggl, Canva, Mailerlite, YT, FB, ankieta google, Zoom& Calendly, jak dodac produkt do sklepu na woocommerce, jak dodać wpis na bloga na WordPress.

Ponad godzina nagrania na temat zawodu wirtualnej asystentki. 

Poznaj opis kursu dla wirtualnych asystentek:

kurs wirtualna asystentka jak zostać wirtualną asystentką wirtualna asystentka bez doświadczenia

Moduł – WIRTUALNA ASYSTENTKA podstawy (48:18)

1. Kim jest wirtualna asystentka, jej specjalizacje

2. Czy bez doświadczenia mogę być WA

3. Persona, awatar klienta

4. Gdzie szukać klientów & poprawna oferta

5. Jak zacząć współpracę z klientem

6. Ile mogę zarobić, jak wyliczyć stawkę?

7. Rozmowa z klientem, jak się przygotować?

8. Jak budować swoją markę jako WA

💎 Moduł – MAILERLITE: założenie konta w ML, utworzenie formularza osadzonego po zapis na newsletter, utworzenie szablonu maila do wysyłki, prosty landing& automatyzacja. (1:14:00)

💎 Moduł ASANA – założenie konta, jak dodawać nowe zadania, podzadania, nowe osoby do zadania, do projektu, jak tworzyć nowe projekty, jak przełączać się między kontami klientów, jak zamykać zadania, jak wysyłać wiadomości w Asanie. (1:02:27)

🎬 ZOBACZ LEKCJĘ POKAZOWĄ Z ASANY:

💎 Moduł CANVA – projekty do social mediów, jak korzystać z Canvy PRO (czym się różni od bezpłatnej), jak planować posty, zmieniać rozmiar postu, jak szukać szablonów projektów, jak dodać identyfikację marki, przesyłać zdjęcia, dodawać muzykę, pobierać i udostępniać plik. (59:15)

💎 Moduł WOOCOMMERCE – jak dodać kod rabatowy do sklepu i go przetestować, jak dodać nowy produkt do sklepu, mając już wprowadzone ustawienia w sklepie (płatność, podatki itp). (18:49)

💎 Moduł TOGGL – jak założyć konto, jak dodać nowego klienta, nowe projekty, jak liczyć czas pracy, jak generować raporty pracy. (31:58)

💎 Moduł WORDPRESS – jak dodać wpis na blogu (tradycyjny wpis i w Elementorze). (14:47)

💎 Moduł ZOOM & CALENDLY – jak założyć konto w Zoom, jak zaplanować spotkanie, jak dodać do kalendarza, jak uzyskać link do spotkania, Calendly: jak utworzyć konto, jak ustawić możliwość umawiania np. na 15-minutowe spotkania, jak dodać opis, dodać daty i godziny, jak zintegrować z Zoom, powiadomienia jakie otrzymuje właściciel konta i osoba, która umówiła się na spotkanie. (28:50)

kurs Wirtualna Asystentka jak zostać wirtualną asystentką wirtualna asystentka bez doświadczenia mailerlite kurs linkedin szablon oferty jak zostałam wszechogarniaczką biznesu online dorota mroczek

💎 Moduł Facebook:

⏩ Creator Studio i Business Suite – film z nagraniem z komputera i aplikacji na telefonie. Jak planować posty, jak zmieniać daty, edytować posty, usuwać, jak dodać komentarz do zaplanowanego postu, jak równocześnie zaplanować post na FB i IG, jak dodać relację, jak zaplanować relację.

⏩ Tworzenie wydarzenia na FB i LI – jak utworzyć wydarzenie na FB i LI, jak je edytować, udostępnić. (7:59)

💎 Moduł YouTube – jak dodać film na YT, opis, zaplanować, ustawić jako niepubliczny, dodać napisy, edytować video. (9:21)

💎 Moduł Google – ankiety Google – jak tworzyć bezpłatnie ankiety na koncie Google. (12:22)

Zainteresowana?

Wskakuj do mojego sklepu:

Dodaj komentarz