You are currently viewing Indywidualny mentoring dla wirtualnej asystentki na start w biznesie online (8 spotkań)

Indywidualny mentoring dla wirtualnej asystentki na start w biznesie online (8 spotkań)

 • Chcesz zostać wirtualną asystentką i wspierać klientów z komfortu własnego domu?
 • Czujesz, że odnajdziesz się w wirtualnej asyście, ale nie wiesz jeszcze jakie usługi możesz zaoferować?
 • Jesteś zdecydowana zostać wirtualną asystentką ale nie wiesz jak wejść do branży – jak się za to zabrać?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś TAK, to mam dla Ciebie świetną wiadomość.

Oferuję Ci indywidualny program mentorski.

Dzięki prawie trzy letniemu doświadczeniu w prowadzeniu biznesu online oraz jako WA wiem dokładnie, jak pomóc Ci na starcie, jak rozwinąć Twoją markę jako wirtualna asystentka i osiągnąć sukces w tym zawodzie. Uwielbiam odkrywać potencjał drzemiący w moich klientach.

 • Ukończyłam 4-miesięczny program “Akademia Mentoringu” w Instytucie Marki Online i Komunikacji (IMOK) z certyfikatem MEiN.
 • Uczyłam się u Kamila Lizureja w 12-tygodniowym programie “Biznes coacha i trenera”.
 • Przerobiłam dwa kursy na wirtualną asystentkę: “Zostań wirtualną asystentką” VA-VOM oraz “Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja” w Future Collars, oraz masę innych kursów, które nauczyły mnie prowadzenia i rozwijania swojej marki online.
Indywidualny mentoring dla wirtualnej asystentki na start w biznesie online (8 spotkań) wirtualna asystentka dorota mroczek biznes online szkolenie korpo mamo pracuj imok akademia mentoringu
Certyfikat Akademii Mentoringu (IMOK)

Ponadto:

 • Prowadzę profil na Instagramie, na którym wrzucam merytoryczne posty.
 • W procesie mentoringu chcę pomagać przedsiębiorczym kobietom rozwinąć biznes online.
 • Sama taki zakładałam, więc wiem, jak ważne jest podejście do osób, dla których to “czarna magia”. Ze mną możesz czuć się bezpiecznie.

Czym jest ogólnie mentoring? Czym się różni od zwykłej konsultacji 1:1?

W dużym uproszczeniu mentoring to proces oparty na relacji mistrz (mentor) i uczeń (mentee). Ideą mentoringu jest partnerska relacja, której głównym celem jest progres. W centrum zainteresowania jest człowiek, który chce się rozwijać, czyli Ty. Istotne jest stworzenie relacji opartej na zaufaniu, która często przeradza się w przyjaźń. Proces mentoringu wymaga czasu. W zależności od obranego celu i Twoich potrzeb, spotkania mogą być realizowane przez kilka tygodni, a nawet miesięcy. 

Programy mentorskie to idealne miejsca do rozpoczęcia przygody z WA. Sama korzystałam z usług mentora, więc wiem, jak to jest być podopieczną. Jedną z cenniejszych lekcji jaką wyniosłam z mentoringu jest to, aby nie marnować czasu na naukę wszystkiego samodzielnie. Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam był i czerp z wiedzy i doświadczenia tej osoby!

I tutaj pojawiam się Ja (i moja oferta)… cała na biało 🙂

W ramach mojego mentoringu oferuję Ci:

 • 8 indywidualnych spotkań online — na każdym z nich skupimy się na Twoich potrzebach i pytaniach. Spotykamy się nie rzadziej niż 1-2 razy w tygodniu dlatego proces mentoringu trwa maksymalnie 2 miesiące. Każde spotkanie jest na Zoom i trwa maksymalnie 60 minut, na Twoją prośbę mogą być nagrywane.
 • Omówimy podstawowe zagadnienia związane z pracą wirtualnej asystentki, programy, platformę LinkedIn, dowiesz się jak budować swoją markę osobistą, byś była widoczna dla klientów.
 • Wspólnie przeanalizujemy narzędzia niezbędne w pracy wirtualnej asystentki — Asana, Trello, Toggletrack, Mailerlite i Canvę. Programy te znacząco ułatwiają Ci zarządzanie projektami, organizację, komunikację i rozliczenia z klientami, pracę w Social Mediach czy tworzenie grafik dla klientów.
 • Bonusy: szkolenie techniczne z programów, szkolenie LinkedIn, e-book i workbook, a także gotowy szablon oferty. Łączna wartość bonusów to: 564 zł!
 • Przygotujemy Cię do wyszukiwania ofert współpracy, przygotujemy ofertę, a także będziesz mieć możliwość zobaczenia jak wygląda rozmowa o współpracę.
 • Będziemy pracowały na Asanie – programie do zarządzania projektami, dlatego poznasz go od postaw, na żywo i dzięki temu będziesz przygotowana do współpracy z klientem.

Koszt mentoringu to 2999 złotych.

Indywidualny mentoring dla wirtualnej asystentki na start w biznesie online (8 spotkań) wirtualna asystentka dorota mroczek biznes online szkolenie korpo mamo pracuj

Jeśli czujesz, że moja oferta jest dla Ciebie, zapraszam do kontaktu. Jestem przekonana, że razem uda nam się znaleźć odpowiednią ścieżkę dla Twojego biznesu!

Jeśli masz pytania, napisz do mnie na: kontakt@dorotamroczek.pl lub umów się na darmową konsultację przed zakupem TUTAJ.

Tutaj pobierz ofertę mentoringu .