You are currently viewing Szukasz pracy zdalnej po godzinach? To może być coś dla Ciebie!

Szukasz pracy zdalnej po godzinach? To może być coś dla Ciebie!

Jeśli marzysz o pracy zdalnej, którą możesz wykonywać w weekendy lub po godzinach, ten artykuł jest dla Ciebie. Coraz więcej osób poszukuje dodatkowych zajęć online, a zawód wirtualnej asystentki (WA, wirtualna asystentka) staje się coraz bardziej popularny. Social media, a zwłaszcza grupy na Facebooku, oferują ogromne możliwości znalezienia ciekawych ofert pracy stałej lub dodatkowej.

Wirtualna Asystentka – elastyczna praca na Twoich zasadach

 W lutym 2020 roku, po opublikowaniu postu na jednej z grup, dostałam propozycję: „zostań wirtualną asystentką”.

Byłam wtedy 35-letnią kobietą z rocznym dzieckiem, której pracodawca nie przedłużył umowy o pracę podczas urlopu macierzyńskiego.

Przez 15 lat pracowałam w korpo w branży ubezpieczeniowej.

Od razu wiedziałam, że chcę się przebranżowić, a nie tylko dorabiać do etatu, który miałabym szukać. Wtedy to raczej graniczyło z cudem, bo jak pamiętasz – była pandemia, ludzie pracowali zdalnie, sporo firm zwalniało pracowników.

Zaczęłam wdrażać się w pracę jako wirtualna asystentka, wspierać biznesy online, a po pół roku założyłam własną działalność, wiedząc, że to jest to, czym chcę się zajmować na cały etat.

O własnej działalności marzyłam zawsze, aczkolwiek nie pochodzę z rodziny przedsiębiorczej. Więcej o mojej historii i starcie działania jako WA przeczytasz w moim ebooku. Kliknij tutaj.

Dla kogo jest wirtualna asystentka?

Wirtualna asysta to świetna opcja zarówno dla osób, które szukają dodatkowego zajęcia po pracy, jak i dla tych, którzy chcą pracować na pełen etat. Dzięki tej pracy możesz zyskać elastyczność, pracować z dowolnego miejsca na świecie i rozwijać swoje umiejętności w wielu dziedzinach.

Zobacz – ja w 2020 roku zaczynałam jako WA, później się przebranżowiłam na mentorkę i brand managerkę. W ciągu zaledwie 2-3 lat osiągnęłam i zaszłam bardzo daleko. Przez 15 lat na etacie tyle nie osiągnęłam i nie odniosłam takich sukcesów. Dodatkowo zarabiam na produktach cyfrowych z mojego sklepu: szkoleniach, kursach, w których uczę przyszłe WA, by jak najlepiej poznały i wykonywały ten zawód. Ja jestem dowodem, że da się na tym zarobić, zajść daleko i odnieść SUKCES i uważam, że WARTO się ode mnie uczyć, bo szybko zaszłam daleko.

Dla kogo wirtualna asysta jest dobrym rozwiązaniem?

Wirtualna asystentka to zawód idealny dla wielu kobiet w różnych sytuacjach życiowych. Może to być doskonała opcja dla:

  • Mam na macierzyńskim: Które chcą zarabiać, jednocześnie będąc blisko swojego dziecka.
  • Osób na etacie: Które szukają dodatkowego zajęcia po pracy lub na weekendy, aby dorobić do domowego budżetu.
  • Freelancerów: Którzy pragną elastyczności i niezależności finansowej, pracując z dowolnego miejsca na świecie.
  • Osób w MLM: Które doskonale zarządzają swoimi social mediami i chcą oferować te usługi innym.
  • Podróżników: Którzy potrzebują pracy, którą mogą wykonywać z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.
  • Specjalistów od marketingu: Którzy świetnie ogarniają kampanie reklamowe, tworzenie treści czy montaż rolek wideo i chcą oferować swoje umiejętności klientom.

Gdzie szukać klientów jako wirtualna asystentka?

Networking: Dołącz do grup na Facebooku, LinkedIn i innych platformach, gdzie przedsiębiorcy szukają wsparcia.

Media społecznościowe: Regularnie publikuj treści na swoich profilach, aby przyciągnąć potencjalnych klientów.

Strona internetowa: Stwórz profesjonalną stronę internetową, gdzie zaprezentujesz swoje usługi i referencje.

Znajomi: Zapytaj bliskich znajomych, którzy prowadzą firmy, czy nie potrzebują strony www, grafik, czy zarządzania social mediami lub montażu rolek.

PS. W moim szkoleniu Wirtualna Asystentka: Praca zdalna – szkolenie online z napisami jako bonus otrzymujesz listę grup, gdzie szukać klientów jako WA.

Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia

Zdaję sobie sprawę, że może to być dla Ciebie nowy zawód i masz masę pytań: co to za praca, gdzie szukać klientów, jakie zadania można robić, ile można zarobić? Spokojnie 😊, ja też miałam taki mętlik w głowie.

Dlatego przygotowałam dla Ciebie nagrane szkolenie online, które możesz obejrzeć w dowolnym momencie. A jeżeli powiem Ci, że kosztuje teraz tylko 59 zł (zamiast 199 zł), to będzie to dla Ciebie ciekawa opcja? Jak tak -> KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ OPIS SZKOLENIA ONLINE.

Rozpocznij swoją przygodę z wirtualną asystą i pracuj na własnych zasadach!

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z wirtualną asystą, zapraszam Cię do mojego sklepu. Znajdziesz tam szereg kursów i szkoleń, które wprowadzą Cię w świat wirtualnej asysty. Dzięki nim zdobędziesz niezbędne umiejętności i wiedzę, aby zacząć pracę jako wirtualna asystentka i osiągnąć sukces w tej dziedzinie.

Odwiedź mój sklep pod adresem sklep.dorotamroczek.pl i sprawdź dostępne kursy. Daj sobie szansę na nową, ekscytującą ścieżkę kariery! 🌟

Na start polecam szkolenie: Wirtualna Asystentka: Praca zdalna – szkolenie online z napisami. Jest to szkolenie online, czyli zaraz po opłaceniu otrzymujesz dostęp i możesz słuchać w dowolnym czasie i miejscu. Szkolenie posiada też napisy.

Następnie polecam przeczytać mojego ebooka: Jak zostałam Wszechogarniaczką biznesu online: sklep.dorotamroczek.pl/produkt/e-book-jak-zostalam-wszechogarniaczka-biznesu-online/. To moja historia, która pokazuje prawdziwe oblicze wirtualnej asysty, jakie poznałam w trakcie budowania swojego biznesu. Od przyziemnego etatu do Wszechogarniaczki biznesu online!

Czy jest możliwe zbudowanie rozpoznawalnej marki w mniej niż 2 lata? Tak! Jestem tego żywym przykładem. 🌟

Rozpocznij swoją nową karierę już dziś!

Zobacz, co Cię może jeszcze zainteresować:

Wirtualna asystentka – jak zacząć? – https://www.dorotamroczek.pl/2024/04/21/wirtualna-asystentka-jak-zaczac/

Wirtualna Asystentka na Instagramie: Jak zarabiać pracując z domu? https://www.dorotamroczek.pl/2024/04/04/wirtualna-asystentka-praca-z-domu-zarabianie-na-instagramie-prowadzenie-profili-smm/

Mity na temat wirtualnej asysty https://www.dorotamroczek.pl/2023/04/20/mity-na-temat-wirtualnej-asysty/

Czy pracując jako wirtualna asysta da się zarobić? https://www.dorotamroczek.pl/2022/09/19/czy-pracujac-jako-wirtualna-asysta-da-sie-zarobic/

Pamiętaj, że Twoje pierwsze kroki jako wirtualna asystentka mogą być wyzwaniem, ale z odpowiednim wsparciem i zaangażowaniem osiągniesz sukces. Powodzenia!