Ponieważ pracuję zdalnie, z domu, mam nienormowany czas pracy. Standardowo godziny mojej pracy przy komputerze to 9-16 (telefonicznie i mailowo dostępna jestem 9-18) 

Tak, pracuję tylko i wyłącznie online. Nie ma możliwości spotkania. 

Nie, nie zajmuję się pozyskiwaniem klientów ani sprzedażą telefoniczną.

Nie, nie zajmuję się połączeniami przychodzącymi.

Mogę pomóc Ci zarezerwować bilet, hotel, wybrać hosting, motyw, ale link do płatności jest Ci udostępniany. Nie dokonuję płatności w imieniu moich klientów.

Najpierw przeprowadzimy konsultację, jakie zadania potrzebujesz oddelegować. Następnie prześlę do Ciebie maila z podsumowaniem rozmowy i ofertę. Jeżeli będziesz zainteresowana, podpisujemy umowę, wystawiam fakturę VAT. Po otrzymaniu płatności zabieram się za pracę.

Proszę, zapoznaj się z cennikiem na mojej stronie. Masz do wyboru 3 pakiety. Każdy pakiet jest ważny 30 dni.  Pamiętaj, że są to ceny netto. 

Każdy pakiet jest ważny 30 dni. Masz do wyboru  5 godzin, albo 10, albo 20.  Niewykorzystane godziny przepadają, nie ma możliwości, aby przeszły na następny miesiąc, albo, bym zwróciła pieniądze. Podpisując umowę z klientem, rezerwuję określoną ilość godzin dla niego. 

Nawiązując współpracę, jestem w stanie określić, czy mam moce przerobowe na danego klienta. Jeżeli godziny, by przechodziły na kolejny miesiąc, nie byłabym w stanie wykonywać dobrze swojej pracy. 

Używam narzędzia do śledzenia i monitorowania czasu pracy Toggl. Na koniec miesiąca przesyłam raport pracy. Do wideokonferencji – Zooma bądź Google Meet. Do komunikacji – poczta lub Slack. Zadania delegujesz mi w Asanie.  Grafiki w Canvie. Dokumenty przesyłam za pośrednictwem Google Docs.

Do czasu pracy (wykupionego pakietu godzin) wliczam pracę nad Twoimi zadaniami, ale również każdą formę kontaktu. Raz w tygodniu umawiamy się na 30-minutową wideo rozmowę podsumowującą tydzień pracy (opcjonalnie), która również jest wliczana do pakietu. Do czasu pracy należy też wliczyć naukę nad programem, którego chcesz, bym się dla Ciebie nauczyła. 

Zatrudniając pracownika na etat, płacisz mu od pierwszego dnia, niezależnie od tego, że musisz go nauczyć wszystkiego, wdrożyć w obowiązki. 

Dlatego szanujmy swój czas. 

Przed rozpoczęciem współpracy, razem z umową  wystawiam fakturę VAT. Dopiero jej opłacenie oraz podpisanie umowy skutkuje współpracą. 

Nie. W weekendy się regeneruję na kolejny tydzień pracy 🙂 

Przestrzegam RODO. Z klientem podpisuję umowę o zachowaniu poufności. Moje sprzęty są zabezpieczone hasłem.

Zachęcam Cię do pobrania checklisty “20 przykładowych zadań dla Wirtualnej Asystentki” (informacja o tym na dole strony HOME).