” Zaufany partner, który pomoże Ci zaspokoić zmieniające się potrzeby zawodowe oraz osobiste ”

O mnie

Cześć, jestem Dorota. Czyli wysoce zorganizowana, skuteczna w wielozadaniowości, pracująca szybko pod presją czasu Wirtualna Asystentka. W branży WA jestem od niedawna. Pomogę Ci zarządzać obecnością w internecie, tworzyć skuteczne treści w Social Mediach oraz zajmę się kwestią ubezpieczeń w Twojej firmie. Posiadam szczególne doświadczenie w branży ubezpieczeniowej oraz fitness, o czym opowiem Ci niżej.

CO MI DAŁA PRACA W "KORPO"?

Swoją przygodę w branży ubezpieczeniowej zaczęłam 14 lat temu

Dzięki mojemu doświadczeniu zawodowemu  i zaangażowaniu wykonam powierzone mi zadania w najlepszy i profesjonalny sposób. 

Wiem na pewno, że umiejętności, które zdobyłam przez całą moją karierę, a należą do nich m.in:

 • umiejętność ustalania priorytetów
 • umiejętności interpersonalne i organizacyjne (jedną z moich najpotężniejszych cech jest organizowania)
 • zarządzanie sobą w czasie
 • rozwiązania zorientowane na klienta
 • odpowiedzialność za powierzone zadania
 • efektywna praca w środowisku zespołowym jak i indywidualnym

mają ogromne znaczenie w pracy Wirtualnej Asystentki.

Oprócz zaplecza ubezpieczeniowego posiadam doświadczenie w zakresie:

 • obsługi klienta
 • sprzedaży 
 • zarządzania zespołem
 • rekrutacji nowych partnerów do współpracy (agentów, przedsiębiorców, osoby indywidualne)
 • branży fitness

CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ TOBIE?

Jako przedsiębiorca rozumiem wyzwania biznesu, a także konieczność współpracy z innymi specjalistami. Dlatego, jeżeli potrzebujesz kogoś, kto wirtualnie poradzi sobie z codziennymi, przyziemnymi, rutynowymi zadaniami – skorzystaj z moich usług.

Zdalnie wykonam zadania, na które nie masz czasu, byś mogła skupić się na rozwoju swojej firmy (i zarabiać więcej).

Ty delegujesz zadania – ja je realizuję.

dobre kursy to podstawa!

Ukończyłam dwa kursy na Wirtualną Asystentkę, aby jak najlepiej wykonywać tę profesję. Jeden “Zostań wirtualną asystentką” w VA-VOM, drugi w Future Collars „Wirtualna asystentka & social media ninja“. Wiedziałam, że wiedza zdobyta na obu kursach, umocni mój start i doda mi skrzydeł.

Na kursach dużo się nauczyłam, ale ciągle poszerzam swoją wiedzę, czytając książki, blogi, słucham podcastów, biorę udział  w webinarach, szkoleniach, robię nowe kursy. 

A to wszystko po to, by spokojnie patrzeć w przyszłość, że jestem na bieżąco, jako wsparcie dla obecnych i przyszłych klientów.

RÓWNOWAGA CIAŁA I UMYSŁU

Uwielbiam: czytać thrillery, jeździć na rowerze, oglądać kabarety oraz oczywiście fitness

Dorota Mroczek Wirtualna Asystentka
Dorota Mroczek Wirtualna Asystentka
dyplom Va VOM
Dyplom ukończenia kursu w VA-VOM
Ceryfikat ukończenia szkolenia Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja - Future Collars
dyplom asy wordpressa kasia aleszczyk
Odznaka od Kasi Aleszczyk po programie "Asy WordPressa"
Chcesz mnie poznać lepiej? Zobaczyć referencje moich poprzednich pracodawców ? Więcej informacji znajdziesz na moich mediach społecznościowych.

OPINIE O MNIE

ania kawecka

Anna Kawecka

CEO VA-VOM

Dorota jest bardzo zaangażowana w każde działanie, którego się podejmuje, a do tego niesamowicie szybko i skutecznie działa. Jest przesympatyczną i bardzo konkretną osobą. Była ona kursantką mojego kursu "Zostań Wirtualną Asystentką" i jestem pod ogromnym wrażeniem, jak świetnie wdrożyła wszelkie zalecenia i działania w swoją własną działalność i jak prężnie się rozwija. Jestem przekonana, że każdy przedsiębiorca, który podejmie z nią współpracę, będzie niezwykle zadowolony ze świadczonych przez nią usług. Bardzo polecam współpracę z Dorotą - to odpowiednia osoba do efektywnych i partnerskich działań! 🙂

Ela Wolińska

Pomoc dla Biznesu

Dorota wykonywała dla mnie zadania, wspierając mnie w pracy. Ma wspaniałe wyczucie stylu, słucha i jest uważna. Zadania zawsze są dowiezione na czas, na wysokim poziomie. Wcześniej Dorota była moją kursantką i obserwując jej zaangażowanie, już wtedy wiedziałam, że z pełnym zaufaniem mogę powierzyć jej swój biznes. Pracowita, o wielu talentach. Polecam każdemu, kto chce wznieść swoją firmę na wyższy poziom

ela zielińska foto

Elżbieta Zielińska

VAssistance

Miałyśmy okazję współpracować przy moim prywatnym projekcie. Dorota to bardzo zaangażowana i wnikliwa osoba. Rzetelnie i terminowo wywiązuje się z powierzonych zadań. Świetny kontakt i bardzo szybko odpowiada na wiadomości. Polecam z nią współpracę każdemu, kto szuka solidnej osoby do współpracy.

Marta Olesiak

MOCOMPANY

Bardzo miła obsługa oraz szybka realizacja i świetny kontakt. Polecam.