dorota mroczek oferta dla wirtualnej asystentki jak zostać wirtualną asystentką praca wirtualna asystentka kurs wirtualna asystentka biznes online

Dlaczego możesz mi zaufać?

Od prawie trzech lat prowadzę swoją firmę. Wcześniej prężnie działałam jako wirtualna asystentka. W 2022 roku przebranżowiłam się w mentorkę biznesu online. Nieustannie poszerzam moją wiedzę. Uczestniczę w kursach i szkoleniach, by zdobywać nowe kompetencje.

  • Ukończyłam 4-miesięczny program “Akademia Mentoringu” w Instytucie Marki Online i Komunikacji (IMOK) z certyfikatem MEiN, a także szkolenie na Brand Managera (również w IMOK-u).
  • Uczyłam się u Kamila Lizureja w 12-tygodniowym programie “Biznes coacha i trenera”.
  • Kilkukrotnie korzystałam z usług mentora, więc wiem, jak to jest być mentee.
  • Przerobiłam dwa kursy na wirtualną asystentkę: “Zostań wirtualną asystentką” w VA-VOM oraz “Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja” w Future Collars.

Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych!

Od ponad dwóch lat wspieram kobiety moimi umiejętnościami w działaniach biznesowych w świecie online. Przez jedną z nich zostałam nazwana wszechogarniaczką i tak już zostało.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w korporacji wiem jak prowadzić biznes, tworzyć trwałe relacje, doradzać, a przede wszystkim wspierać innych. Szereg umiejętności zdobytych na przestrzeni tych lat daje mi mocne poczucie pewności siebie, a także wiary w ludzi.

dorota mroczek oferta dla wirtualnej asystentki jak zostać wirtualną asystentką praca wirtualna asystentka kurs wirtualna asystentka biznes online imok akademia mentoringu mentor dla kobiet

Stawiam na planowanie, budowanie relacji, działanie i wyniki

Wiem, z jakimi wyzwaniami wiąże się prowadzenie biznesu online. Dlatego, jeżeli potrzebujesz wsparcia 1:1 – skontaktuj się ze mną.

Oferuję dyskrecję, profesjonalizm, rozwiązania zorientowane na cele.

Obok umiejętności interpersonalnych jedną z moich najpotężniejszych cech są zdolności organizacyjne. Umiem ustalać priorytety, dzięki czemu wiem, na czym skupić największą uwagę i gdzie skierować swoją energię.

Jestem prawdziwym partnerem biznesowym, Twoją mentorką w prowadzeniu biznesu online.

Uwielbiam odkrywać potencjał drzemiący w biznesach moich klientów.

Jakie są moje wartości?

  • Dzielenie się wiedzą z innymi. Prowadzę profil na Instagramie, na którym wrzucam merytoryczne posty. Na mojej stronie internetowej znajdziesz również zakładkę “blog”, gdzie możesz szukać wartościowych artykułów blogowych
  • Pomoc w rozwoju. W procesie mentoringu chcę pomagać przedsiębiorczym kobietom rozwinąć biznes online.
  • Pomoc w biznesie online od podstaw. Sama taki zakładałam, więc wiem, jak ważne jest podejście do osób, dla których to “czarna magia”. Ze mną możesz czuć się bezpiecznie.
  •  

Talenty Gallupa na miarę mentorki

Top 5 Gallupa: zgodność, indywidualizacja, empatia, rozwijanie innych, bliskość.

Te cechy pomagają mi w pracy jako mentor. 

Dzięki temu, że w top 5 mam talent rozwijania innych, potrafię dostrzec potencjał w każdym człowieku. A indywidualizacja dodatkowo daje mi to, że nie szufladkuję ludzi. Dla mnie każdy ma wyjątkowy układ mocnych stron. Empatia umożliwia mi wejście w buty drugiej osoby i zobaczenie sytuacji z jej perspektywy. Przez talent bliskości tworzę trwałe relacje oparte na zaufaniu. Natomiast dzięki talentowi zgodności łagodzę wszelkie konflikty. Zawsze szukam pokojowego rozwiązania.

CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ TOBIE

jako mentor biznesowy z technicznym zapleczem

sesje mentoringowe 1:1

konsultacje biznesowe

szkolenia z delegowania i współpracy z WA

pomoc podczas przebranżowienia na wirtualna asystentkę

wsparcie techniczne jako freelancer

pomogę Ci wydać produkt cyfrowy i zbudować dochód pasywny

wesprę Cię w rozwoju Twojego biznesu online

podzielę się moją wiedzą i doświadczeniem z pracy jako wirtualna asystentka

poszukam podwykonawców

szkolenia i kursy online w moim sklepie

Ale na tym nie koniec. Ciągle poszerzam swoją wiedzę, a każdy dzień to nowe wyzwania, osiągnięte cele i sukcesy. Zawsze jestem na bieżąco, czuję się pewnie jako wsparcie dla obecnych i przyszłych klientów. Dzięki temu spokojnie patrzę w przyszłość.

Każdego dnia skutecznie i z pasją wspieram swoich klientów. Z radością pomagam w osiąganiu wyników i wymarzonego sukcesu.

Zajmę się tymi obszarami w Twoim biznesie, które wymagają wsparcia i uwagi. 

​Kim jestem prywatnie

Poza byciem przedsiębiorczynią jestem też mamą, żoną i przyjaciółką. Moją wielką pasją jest fitness. Uwielbiam spędzać czas na łonie natury wśród bliskich mi osób, czytam książki, dużo się śmieję, a kiedy mam ochotę, to tańczę.

Chcesz mnie poznać lepiej? Zobaczyć referencje moich poprzednich pracodawców? Więcej informacji znajdziesz na moich mediach społecznościowych.

Jak pracuję?

ZOBACZ OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Szukasz człowieka, który ogarnia lepiej niż Ty? Jesteś we właściwym miejscu. Współpraca z Dorotą to ogromna przyjemność! Tak zorganizowanej, MYŚLĄCEJ o wszystkim, przewidującej i zaangażowanej wirtualnej asystentka ciężko znaleźć. Mogę bez krzty przesady napisać, że bez niej nie udałoby mi się domknąć moich największych projektów. Wspaniałe połączenie charakteru , umiejętności i rozwoju. I cierpliwości 🙂Polecam serdecznie!
Karolina Włodarczyk opinia o wirtualnej asystentce dorota mroczek
Karolina włodarczyk
pedicure z efektem WOW
Dorota! Wszechogarniaczka. Dorota jest meeega zorganizowana, będzie pilnować Twoich terminów. Kontaktowa i profesjonalna, ale przy tym tak naprawdę też i wyrozumiała Biznes Babka :). Ja polecam, szczególnie jeśli czujesz, że Twoja doba jest za krótka... Bo uczucie, że ktoś wspiera Cię w realizacji Twoich pomysłów i wizji jest bezcenne. A radość z ukończonych projektów czy kampanii sprzedażowych to już efekt dodany i wtedy to są FAJEEWERKI:) Dziękuję Dorota:)
aneta piątek zwierzak
ANETA ZWIERZAK
FITNESSACJA
Decyzja o współpracy z Dorotą była jedną z najlepszych, jakie podjęłam w tym roku. Dorota oferuje nie tylko wsparcie w odciążeniu od wielu obowiązków, dzięki czemu oszczędzam czas, ale także motywuje, wspiera, doradza, po prostu jest zawsze kiedy trzeba choćby pogadać czy skonsultować temat. Jest elastyczna, pełna empatii i bardzo nastawiona dobre relacje i rozwiązanie mojego problemu. Polecam z całego serca taką asystentkę 💛
aga tarajko bąk opinia o dorocie mroczek wirtualnej asystentce
Agnieszka Tarajko-Bąk
AGA Tarajko-Bąk Fotorelacje
Odkąd nawiązałam współpracę z Dorotą mogę odetchnąć - zajęła się wszystkim, na czym się nie znam, czyli przygotowaniem grafik, postów, obsługą mediów społecznościowych...wiele razy pomogła mi w zakresie, który wykraczał poza umówioną usługę, po prostu służąc dobrą radą czy sugestią. W czasach kiedy coraz mniej sobie ufamy, Dorota przywraca mi wiarę w to, że współpraca może opierać się na zaufaniu, dobrej woli i kompetencji. A znamy się tylko wirtualnie:-)
Małgorzata Kulik Premium English opinia o wirtualnej asystentce dorota mroczek
Małgorzata Kulik
Premium English | Angielski w Ubezpieczeniach
Właśnie zakończyłyśmy pierwszą wspólną kampanię reklamową. I już planujemy kolejną! Dzięki Dorocie wszystko było dobrze zaplanowane, szło w terminie i bez błędów. Dorota jest osobą dobrze zorganizowaną i niezawodną i bardzo to sobie cenię. Polecam współpracę 🙂
Iza Wołyniec-Sobczak I Doradztwo & coaching kariery I Rekruter I Trener opinia o wirtualnej asystentce dorota mroczek
Iza Wołyniec-Sobczak
Doradztwo & coaching kariery I Rekruter I Trener
Bardzo miła obsługa oraz szybka realizacja i świetny kontakt. Polecam.
Marta Olesiak
MOCOMPANY
Dorota jest super proaktywna, ma mnóstwo pomysłów no i jest bardzo wszechstronna (od pisania przez grafiki po video i www!) i dostosowuje się do stylu i wymagań klienta bez szemrania - a do tego ma mega pozytywną energię, bardzo polecam jej usługi!!
Alina Gwozdziewicz
Alina Gwozdziewicz
Alina Gwoździewicz #alinazlinkedina
Współpraca z Dorotą przebiega bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Dorota jest bardzo pomocna i cierpliwa, mogłam zadać każde pytanie, a Dorota wiedziała zawsze jak mi pomóc. Nasza współpraca przy mojej stronie www.angielskikompas.pl była owocna!
joanna domagała angielski kompas
Joanna Domagała
Angielski Kompas

Piotr Horszczaruk
🚀Kreator Biznesów Online

Agnieszka Gasparska
🎙Poezja Głosu Agnieszka Gasparska

Chcesz dowiedzieć się, co mam do powiedzenia

w temacie wirtualnego wsparcia dla biznesu?

Udzieliłam 9 wywiadów