Partner biznesowy - odciążam klientów z zadań, które zabierają ich czas na rozwój firmy

O mnie

​Cześć, jestem Dorota. Czyli wysoce zorganizowana, skuteczna w wielozadaniowości, dająca realne wyniki Wirtualna Asystentka.

Jestem mocno ukierunkowana na rozwój – własny, wspierającego mnie zespołu, a przede wszystkim moich klientów.

Jestem partnerem biznesowym i współpracuję z wieloma przedsiębiorczymi kobietami.


​Odnalazłam się w świecie wirtualnej asysty i zbudowałam biznes połączony z pasją.

Tworzę wartości, doradzam, planuję, dbam o relacje biznesowe.

Od niemal dwóch lat wspieram kobiety moimi umiejętnościami w działaniach biznesowych w świecie online. Przez jedną z nich zostałam nazwana wszechogarniaczką i tak już zostało.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w korporacji wiem jak prowadzić biznes, tworzyć trwałe relacje, doradzać, a przede wszystkim wspierać innych. Szereg umiejętności zdobytych na przestrzeni tych lat daje mi mocne poczucie pewności siebie, a także wiary w ludzi.

Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych.

CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ TOBIE?

Jako partner biznesowy z pasją:

 • zajmuję się kompleksowym wsparciem biznesów online
 • buduję relacje
 • tworzę strategie
 • planuję komunikację
 • organizuję kampanie sprzedażowe i promocję produktów online
 • zarządzam projektami
 • planuję i wdrażam działania marketingowe
 • skutecznie zarządzam zespołem
 • przedstawiam rozwiązania zorientowane na cele
 • wzmacniam potencjał biznesów moich klientów
 • odciążam z zadań tak, abyś odzyskany czas przeznaczyła na rozwój
 • daję realne wyniki i satysfakcję.

Stawiam na planowanie, budowanie relacji, działanie i wyniki

Wiem, z jakimi wyzwaniami wiąże się prowadzenie biznesu. Dlatego, jeżeli potrzebujesz wsparcia w codziennych zadaniach – skontaktuj się ze mną.

Oferuję dyskrecję, profesjonalizm, rozwiązania zorientowane na cele.

Obok umiejętności interpersonalnych jedną z moich najpotężniejszych cech są zdolności organizacyjne. Umiem ustalać priorytety, dzięki czemu wiem, na czym skupić największą uwagę i gdzie skierować swoją energię.

Jestem prawdziwym partnerem biznesowym.

Uwielbiam odkrywać potencjał drzemiący w biznesach moich klientów.

Korzyści, jakie da Ci współpraca ze mną:

 • delegujesz zadania, których nie lubisz lub nie chcesz robić
 • zyskujesz swój cenny czas
 • skupiasz się na tym, co dla Ciebie ważne
 • nie musisz zatrudniać etatowego pracownika
 • masz wpływ na podjęte działania i realizację swoich celów
 • płacisz tylko za realny czas mojej pracy.

Wiem, jak usprawnić Twój biznes online.

Ukończyłam dwa kursy z zakresu wirtualnej asysty, ponieważ stawiam na ciągły rozwój.

 • „Zostań wirtualną asystentką” w VA-VOM,
 • Future Collars „Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja”. 

​Poznaj moje mocne strony:

Top 5 Gallupa: zgodność, indywidualizacja, empatia, rozwijanie innych, bliskość.

Te cechy pozwalają mi realizować się jako rzetelny i prawdziwy partner biznesowy.

Śmiało mogę powiedzieć, że czuję się spełniona. Wiem, że tu jest moje miejsce.

DOROTA MROCZEK, WIRTUALNA ASYSTENTKA WSPARCIE NOWOCZESNEGO BIZNESU
Dorota Mroczek Wirtualna Asystentka
dyplom Va VOM
Dyplom ukończenia kursu w VA-VOM
Ceryfikat ukończenia szkolenia Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja - Future Collars
dyplom asy wordpressa kasia aleszczyk
Odznaka od Kasi Aleszczyk po programie "Asy WordPressa"

Wiedza zdobyta na tych kursach pozwoliła mi stać się takim wsparciem, jakiego potrzebuje dzisiaj biznes online.

Ale na tym nie koniec. Ciągle poszerzam swoją wiedzę, a każdy dzień to nowe wyzwania, osiągnięte cele i sukcesy. Zawsze jestem na bieżąco, czuję się pewnie jako wsparcie dla obecnych i przyszłych klientów. Dzięki temu spokojnie patrzę w przyszłość.

Każdego dnia skutecznie i z pasją wspieram swoich klientów. Z radością pomagam w osiąganiu wyników i wymarzonego sukcesu.

Zajmę się tymi obszarami w Twoim biznesie, które wymagają wsparcia i uwagi. Zadbam o sprawy administracyjne, techniczne, marketingowe i sprzedażowe. Oddeleguj mi zadania, które zabierają Ci cenny czas, abyś mogła skupić się na rozwoju swojej firmy.

Ty delegujesz – ja realizuję zadania i daję realne wyniki. Jestem Twoją wszechogarniaczką.

Dzięki naszej współpracy odzyskasz utracony czas i energię, które przeznaczysz na rozwój i pasję.

​Kim jestem prywatnie

Poza byciem przedsiębiorczynią jestem też mamą, żoną i przyjaciółką. Moją wielką pasją jest fitness. Uwielbiam spędzać czas na łonie natury wśród bliskich mi osób, czytam książki, dużo się śmieję, a kiedy mam ochotę, to tańczę.

Chcesz mnie poznać lepiej? Zobaczyć referencje moich poprzednich pracodawców ? Więcej informacji znajdziesz na moich mediach społecznościowych.

Jak pracuję?

ZOBACZ OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Szukasz człowieka, który ogarnia lepiej niż Ty? Jesteś we właściwym miejscu. Współpraca z Dorotą to ogromna przyjemność! Tak zorganizowanej, MYŚLĄCEJ o wszystkim, przewidującej i zaangażowanej wirtualnej asystentka ciężko znaleźć. Mogę bez krzty przesady napisać, że bez niej nie udałoby mi się domknąć moich największych projektów. Wspaniałe połączenie charakteru , umiejętności i rozwoju. I cierpliwości 🙂Polecam serdecznie!
Karolina Włodarczyk opinia o wirtualnej asystentce dorota mroczek
Karolina włodarczyk
pedicure z efektem WOW
Dorota! Wszechogarniaczka. Dorota jest meeega zorganizowana, będzie pilnować Twoich terminów. Kontaktowa i profesjonalna, ale przy tym tak naprawdę też i wyrozumiała Biznes Babka :). Ja polecam, szczególnie jeśli czujesz, że Twoja doba jest za krótka... Bo uczucie, że ktoś wspiera Cię w realizacji Twoich pomysłów i wizji jest bezcenne. A radość z ukończonych projektów czy kampanii sprzedażowych to już efekt dodany i wtedy to są FAJEEWERKI:) Dziękuję Dorota:)
aneta piątek zwierzak
ANETA ZWIERZAK
Fitnessacja
Decyzja o współpracy z Dorotą była jedną z najlepszych, jakie podjęłam w tym roku. Dorota oferuje nie tylko wsparcie w odciążeniu od wielu obowiązków, dzięki czemu oszczędzam czas, ale także motywuje, wspiera, doradza, po prostu jest zawsze kiedy trzeba choćby pogadać czy skonsultować temat. Jest elastyczna, pełna empatii i bardzo nastawiona dobre relacje i rozwiązanie mojego problemu. Polecam z całego serca taką asystentkę 💛
aga tarajko bąk opinia o dorocie mroczek wirtualnej asystentce
Agnieszka Tarajko-Bąk
AGA Tarajko-Bąk Fotorelacje
Odkąd nawiązałam współpracę z Dorotą mogę odetchnąć - zajęła się wszystkim, na czym się nie znam, czyli przygotowaniem grafik, postów, obsługą mediów społecznościowych...wiele razy pomogła mi w zakresie, który wykraczał poza umówioną usługę, po prostu służąc dobrą radą czy sugestią. W czasach kiedy coraz mniej sobie ufamy, Dorota przywraca mi wiarę w to, że współpraca może opierać się na zaufaniu, dobrej woli i kompetencji. A znamy się tylko wirtualnie:-)
Małgorzata Kulik Premium English opinia o wirtualnej asystentce dorota mroczek
Małgorzata Kulik
Premium English | Angielski w Ubezpieczeniach
Właśnie zakończyłyśmy pierwszą wspólną kampanię reklamową. I już planujemy kolejną! Dzięki Dorocie wszystko było dobrze zaplanowane, szło w terminie i bez błędów. Dorota jest osobą dobrze zorganizowaną i niezawodną i bardzo to sobie cenię. Polecam współpracę 🙂
Iza Wołyniec-Sobczak I Doradztwo & coaching kariery I Rekruter I Trener opinia o wirtualnej asystentce dorota mroczek
Iza Wołyniec-Sobczak
Doradztwo & coaching kariery I Rekruter I Trener
Bardzo miła obsługa oraz szybka realizacja i świetny kontakt. Polecam.
Marta Olesiak
MOCOMPANY
Dorota jest super proaktywna, ma mnóstwo pomysłów no i jest bardzo wszechstronna (od pisania przez grafiki po video i www!) i dostosowuje się do stylu i wymagań klienta bez szemrania - a do tego ma mega pozytywną energię, bardzo polecam jej usługi!!
Alina Gwozdziewicz
Alina Gwozdziewicz
Alina Gwoździewicz #alinazlinkedina
Współpraca z Dorotą przebiega bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Dorota jest bardzo pomocna i cierpliwa, mogłam zadać każde pytanie, a Dorota wiedziała zawsze jak mi pomóc. Nasza współpraca przy mojej stronie www.angielskikompas.pl była owocna!
joanna domagała angielski kompas
Joanna Domagała
Angielski Kompas
Dorota jest bardzo zaangażowana w każde działanie, którego się podejmuje, a do tego niesamowicie szybko i skutecznie działa. Jest przesympatyczną i bardzo konkretną osobą. Była ona kursantką mojego kursu "Zostań Wirtualną Asystentką" i jestem pod ogromnym wrażeniem, jak świetnie wdrożyła wszelkie zalecenia i działania w swoją własną działalność i jak prężnie się rozwija. Jestem przekonana, że każdy przedsiębiorca, który podejmie z nią współpracę, będzie niezwykle zadowolony ze świadczonych przez nią usług. Bardzo polecam współpracę z Dorotą - to odpowiednia osoba do efektywnych i partnerskich działań!
ania kawecka
Anna Kawecka
CEO VA-VOM
Z Dorotą miałam okazję współpracować w jednym zespole. Niesamowicie kreatywna osoba, z wyczuciem estetycznym i ciągle nowymi pomysłami. Bierze pełną odpowiedzialność za działania, których realizacji się podejmuje i dowozi w ustalonym terminie, co jest niezwykle ważne dla sprawnego postępu w projektach. Polecam współpracę każdej osobie, której zależy na efektach i skalowaniu swoich działań biznesowych
Ela NIeradko
Elżbieta Nieradko
ONLINE BUSINESS MANAGER
Dorota wykonywała dla mnie zadania, wspierając mnie w pracy. Ma wspaniałe wyczucie stylu, słucha i jest uważna. Zadania zawsze są dowiezione na czas, na wysokim poziomie. Wcześniej Dorota była moją kursantką i obserwując jej zaangażowanie, już wtedy wiedziałam, że z pełnym zaufaniem mogę powierzyć jej swój biznes. Pracowita, o wielu talentach. Polecam każdemu, kto chce wznieść swoją firmę na wyższy poziom
Ela Wolińska
Pomoc dla Biznesu
Miałyśmy okazję współpracować przy moim prywatnym projekcie. Dorota to bardzo zaangażowana i wnikliwa osoba. Rzetelnie i terminowo wywiązuje się z powierzonych zadań. Świetny kontakt i bardzo szybko odpowiada na wiadomości. Polecam z nią współpracę każdemu, kto szuka solidnej osoby do współpracy.
ela zielińska foto
Elżbieta Zielińska
VAssistance

Piotr Horszczaruk
🚀Kreator Biznesów Online
📙Kursy ONLINE🎓
✅www.marketingtopodstawa.com

Agnieszka Gasparska
🎙Poezja Głosu Agnieszka Gasparska

https://poezjaglosu.pl/

Chcesz dowiedzieć się, co mam do powiedzenia w temacie wirtualnej asysty ? Udzieliłam 7 wywiadów podczas live. 

Dla Patryka Jasińskiego z Akademii Sprzedaży, Katarzyna Wierzbicka – Mind Makeover,  Coach Biznesu Magdalena SławskaAkademii Dochodowego Biznesu MiSales Mila Dubiela, dla Piotra z Marketing To Podstawa, dla Eli Wolińskiej  z Akademii Zdalnej oraz Agi Gasparskiej, właścicielki marki Poezja głosu Agnieszka Gasparska, w grupie Klub Przedsiębiorczych Mam Warszawa.