Dziękuję. Został ostatni krok. Żebym mogła Ci wysłać e-booka - potwierdź proszę maila. Może być w SPAM lub Oferty. W innym przypadku nie będę mogła Ci wysłać e-booka.

Mam dla Ciebie super ofertę, którą zobaczysz tylko RAZ.

MEGA paczka programów dla osób działających online

97 ZŁ

299 ZŁ

6-godzinny kurs – szkolenie, na którym pokazuje najważniejsze programy i zadania w zawodzie wirtualnej asystentki, osoby działąjącej online. Krok po kroku, prostym językiem.

Specjalna cena szkolenia dla Ciebie!

kurs wirtualna asystentka podstawowy narzędzia wirtualnej asystentki specjalizacje wirtualnej asystentki szkolenie podstawy wa

Z całą pewnością wiem, że nie ma potrzeby inwestować w liczne kursy, aby opanować konkretne narzędzia. Kurs techniczny stanowi doskonałą okazję dla każdej osoby prowadzącej działalność online, pragnącej zapoznać się z najpopularniejszymi programami używanymi w sieci. Asana, Trello, Toggl, Canva, Mailerlite, YT, FB, Ankieta Google, Zoom& Calendly, Woocommerce (dodawanie produktu do sklepu), WordPress (jak dodać wpis na bloga)

e-book-jak-zostałam-wszechogarniaczką-biznesu-online-wirtualna asysta-freelancer-biznes online-praca zdalna-praca z domu- wirtualna asystentka

E-book Jak zostałam Wszechogarniaczką biznesu online - zwany "Biblią dla WA"

47 ZŁ

119 ZŁ

To moja historia, która pokazuje prawdziwe oblicze wirtualnej asysty, jakie poznałam w trakcie budowania swojego biznesu. Od przyziemnego etatu do Wszechogarniaczki biznesu online! Czy jest możliwe zbudowanie rozpoznawalnej marki w mniej niż 2 lata? Tak! Jestem tego żywym przykładem.

Specjalna cena e-booka dla Ciebie!

Z mojego e-booka dowiesz się jak budowałam swój biznes krok po kroku. Napisałam go z myślą o: - kobietach, które chcą być Paniami swojego sukcesu - mamach, które chcą uczestniczyć w wychowaniu i patrzeć jak dorastają ich dzieci - cyfrowych nomadach – osobach, które marzą o pracy z każdego miejsca na ziemi - osobach, które stawiają na ciągły rozwój i zawsze są głodne wiedzy - początkujących wirtualnych asystentkach, które mogą być przytłoczone nadmiarem informacji w sieci i nie wiedzą od czego zacząć

Dlaczego warto się u mnie szkolić?

Dorota Mroczek

Z branżą Wirtualnej Asysty związana byłam przez ponad 2 lata. Odciążałam klientów z zadań, które dla nich były zbyt czasochłonne. Ponad 80% moich klientów stanowiły osoby, które działały wyłącznie online.

Obecnie wykonuje zawód mentora. Wspieram swoją wiedzą i doświadczeniem przedsiębiorcze kobiety, które chcą rozpocząć przygodę z wirtualną asystą lub takie, które szukają swojego miejsca w świecie biznesu online.

Kiedyś i ja byłam na początku drogi zawodowej w świecie Wirtualnej Asysty. Szukałam wsparcia i wiedzy niezbędnej do rozwoju mojej firmy. Nie była to droga usłana różami. Było wiele wyzwań, pytań, wątpliwości, wyrzeczeń i wydatków. Czy czegoś żałuję? NIE.

Dziś już jestem w innym miejscu, dumnie kroczę do przodu. Wiem doskonale, jak trudne bywają początki, dlatego stworzyłam E-BOOK oparty na moim doświadczeniu oraz błędach, które często popełniają początkujące Wirtualne Asystentki, freelancerki, czy osoby stawiające swoje pierwsze kroki “na online”.